LÜTFEN FORMU DİKKATLE OKUYUNUZ. Bilgiler kayıt amaçlı kullanılacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Başvuru için gerekli olan belgeler:

  1. Başvuru Formu
  2. CV
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (Eğitim başlangıcında, belgenin aslı getirilecektir)
  4. Göz doktorundan alınmış, geçerli muayene raporu (Yakın görme ve renk körlüğü) (Sağlık ocaklarından alınmış rapor kabul edilmemektedir.)
  5. En son mezun olunan öğretim kurumuna ait noter onaylı Diploma Örneği veya belgenin aslı getirilecektir (fotokopisiyle birlikte)
  6. Kaynak Mühendisi/Teknikeri olanların noter onaylı Diploma Örneği veya belgenin aslı getirilecektir (fotokopisiyle birlikte)
  7. Kayıt ücretinin yatırıldığını gösteren dekont

Kayıt olmak için, yukarıda belirtilen başvuru belgelerini, (0312) 284 17 02 nolu faks numarasına veya tarayarak egitim@gsi.com.tr ve gsi@gsi.com.tr adreslerine Sn. Belgin Tatarhan'ın dikkatine gönderiniz.
(Belgelerin asıllarını, kayıt sırasında teslim etmeniz gerekmektedir.)
Uyarılar

  1. Aday kursiyerlerin internet üzerinden yaptıkları başvurular ön kayıt niteliğindedir.
  2. Kesin kayıt için aday kursiyerlerin "Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler" ile birlikte eğitim ücretinin ( sınav+ diploma ücreti ve KDV dahil) tamamını belirtilen banka hesabına yatırmaları gerekmektedir. Belgelerin mail yoluyla GSI SLV-TR'ye ulaştırılması ve asıllarının en geç ilk ders başlangıcına kadar GSI SLV-TR Merkezine ve yetkililerine ibraz ettirilmesi gerekmektedir. Belge asıllarını ibraz etmeyen kursiyerlere diploma teslimi yapılmayacaktır.
  3. Bu eğitime ilişkin bütün belgelendirmeler mail yoluyla yapılacak olup bu nedenle adayların faal olarak kullandıkları bir mail adresi bildirmeleri zorunludur. Ayrıca adayların iletişim bilgileri değişikliklerini en geç 3 iş günü içerisinde GSI SLV-TR’ye bildirmeleri gerekmektedir. Bu nedenle doğacak zararlardan GSI SLV-TR sorumlu değildir.

8.000 TL + KDV (%18)
6.000 TL + KDV (%18) Kaynak Mühendisi (IWE, EWE) ve Kaynak Teknikerleri için
Yapı Kredi Bankası, Dikmen Şubesi (Ankara) / Hesap no: 83108983
TR02 0006 7010 0000 0083 1089 83