Katılım Ücreti: Katılımcı kişi başı ücret: 2250 TL + KDV - Sergi Katılım ücreti : 15.000 TL + KDV (Sergi katılımında 2 kişi ücretsiz)
Yer:The Green Park Hotel (Kızılırmak Mah, 1443 Cad, 06520 Balgat/Çankaya/Ankara)
Tarih:30/05/2024 -


Seminer Açıklaması

Geleneksel “GSI SLV-TR Deneyim Paylaşımı Seminerleri” önemli bir konu ile devam ediyor: Savunma Sanayisinde Birleştirme Teknolojileri.

Ülkemizin büyük adımlarla gelişen savunma sanayisinde, çelik ve alüminyum gibi metalik malzemeler dışında, kompozitler gibi metal dışı teknolojik malzemeler de yoğun olarak kullanılmaktadır. Bu alanda artan Ar-Ge projeleri hem hızlı prototip üretimini hem de karmaşık şekillerde az sayıda parçanın üretimini gerektirmektedir.

Savunma sanayisinde Kaynak Tekniği önemini korumakla birlikte, Yapıştırma Teknolojisi ve Eklemeli (katmanlı) Üretim Teknikleri de üretim süreçleri içerisindeki yerini artırmaktadır. 

Seminerimizde, yukarıda adı geçen üç teknolojiye de yer veriyoruz. Önde gelen savunma sanayisi kuruluşlarımız ve üniversitelerimizde görev yapan değerli uzmanların ve akademisyenlerin yapacağı sunumların, katılımcıların birçok sorusuna yanıt vereceğinden eminiz.

Her zaman olduğu gibi bu seminerimizin de, önemli bir sektör buluşmasına ev sahipliği yaparak katılımcılar arasında iyi bir iletişim platformu oluşturacağını düşünüyoruz.

GSI SLV-TR Hesap Bilgisi

GSI SLV-TR KAYNAK TEKNOLOJİSİ TEST VE MESLEKİ GELİŞİM MERKEZİ LTD.ŞTİ

Yapı Kredi Bankası, Dikmen Şubesi (Ankara)
Hesap No: 83108983
IBAN: TR02 0006 7010 0000 0083 1089 83

Savunma Sanayisinde Birleştirme Teknolojileri Etkinliği Kayıt Formu