LÜTFEN FORMU DİKKATLE OKUYUNUZ. Bilgiler kayıt amaçlı kullanılacak ve üçüncü taraflarla paylaşılmayacaktır.

Başvuru için gerekli olan belgeler:

  1. Başvuru Formu
  2. Diploma veya Çıkış Belgesi noter onaylı örneği veya belgenin aslı (fotokopisiyle birlikte), son sınıf öğrencileri için Öğrenci Belgesi aslı
  3. Nüfus Cüzdanı Fotokopisi (Eğitim başlangıcında, belgenin aslı getirilecektir)
  4. Kayıt ücretinin yatırıldığını gösteren dekont

Kayıt olmak için, yukarıda belirtilen başvuru belgelerini, (0312) 284 17 02 nolu faks numarasına veya tarayarak egitim@gsi.com.tr ve gsi@gsi.com.tr adreslerine Sn. Nil Güven Bolat'ın dikkatine gönderiniz.
(Belgelerin asıllarını, kayıt sırasında teslim etmeniz gerekmektedir.)


Eğitim Başvuru Formu

Aşağıda yer alan başvuru formundan, eğitim başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz.
Uyarılar

  1. Aday kursiyerlerin internet üzerinden yaptıkları başvurular ön kayıt niteliğindedir.
  2. Başvuru sırasında aday kursiyerlerin "Başvuru İçin Gerekli Olan Belgeler" ile birlikte ödemenin (KDV dahil) %40lık kısmını banka hesabına yatırmaları gerekmektedir. Kesin kayıt için adayların başvuru işlemlerini tamamlayıp, başvurularının GSI SLV-TR tarafından onayına müteakip, ücretin ( Sınav+Diploma ücreti ve KDV dahil ) tamamını belirtilen banka hesaplarına ödenmesiyle gerçekleşecektir. Belgelerin mail yoluyla GSI SLV-TR'ye ulaştırılması ve asıllarının en geç ilk ders başlangıcına kadar GSI SLV-TR Merkezine ve yetkililerine ibraz ettirilmesi gerekmektedir. Belge asıllarını ibraz etmeyen kursiyerlere diploma teslimi yapılmayacaktır.
  3. Bu eğitime ilişkin bütün belgelendirmeler mail yoluyla yapılacak olup bu nedenle adayların faal olarak kullandıkları bir mail adresi bildirmeleri zorunludur. Ayrıca adayların iletişim bilgileri değişikliklerini en geç 3 iş günü içerisinde GSI SLV-TR’ye bildirmeleri gerekmektedir. Bu nedenle doğacak zararlardan GSI SLV-TR sorumlu değildir.

Katılım ücreti
(Sınav ücreti dahil)
: (Ücreti görmek için dönem seçiniz)
Hesap Bilgileri
: Yapı Kredi Bankası, Dikmen Şubesi (Ankara) / Hesap no: 83108983
IBAN
: TR02 0006 7010 0000 0083 1089 83